Kontakt

Szanowni Państwo !

Zanim Państwo skorzystają z naszych usług prosimy o zapoznanie się z procedurami zamieszczonymi poniżej. Będziemy również prosili o wydrukowanie i wypełnienie "Oświadczenia o stanie zdrowia" i przyniesienie jej na badania. Możliwe jest też wypełnienie "Oświadczenia o stanie zdrowia" na miejscu. Wszelkie nasze działania mają na celu zabezpieczenie klientów i pracowników Poradni i zminimalizowanie możliwości zakażenia Covid-19.

Działamy w trzech punktach dzielnicy śródmieście:

W centralnym budynku przy ulicy Jedności Narodowej 117, gdzie znajduje się sekretariat, gabinet dyrektora oraz większość gabinetów psychologicznych i pedagogicznych, gabinety do terapii pedagogicznej i logopedycznej oraz sala do zajęć grupowych.

Gabinet przy ulicy Spółdzielczej 2a -> mapa >>, w którym przyjmują psycholodzy i pedagodzy specjalizujący się w pracy z dziećmi młodszymi, gdzie można skorzystać z terapii psychologicznej i rozpoznać istotne zaburzenia rozwojowe w okresie wczesnego dzieciństwa.

Gabinety przy ulicy Górnickiego 20 -> mapa >>, w których przyjmują psycholodzy i pedagodzy udzielający pomocy dzieciom starszym i młodzieży, gdzie można skorzystać z pomocy terapeutycznej z zakresu specyficznych trudności w nauce pisania, czytania i matematyki

WAŻNE !!!

Jak zarejestrować się na badania - proszę zapoznać się z zakładką "Rejestracja".

Kliknij w zdjęcie, zobaczysz więcej

Adres siedziby:

ul. Jedności Narodowej 117, 50-301 Wrocław

tel.: (71) 798 68 29

fax: (71) 798 43 29

e-mail: sekretariat.ppp2@wroclawskaedukacja.pl

Sekretariat Poradni czynny w godzinach:

  • poniedziałek: 10:00 do 16:00

  • wtorek: 10:00 do 16:00

  • środa: 10:00 do 14:00

  • czwartek: 13:00 do 16:00

  • piątek:

INFORMACJE TELEFONICZNE udzielane są w godzinach 8:00 do 16:00 od poniedziałku do czwartku

Kontakt mailowy:

Biel Anna

Drzewiecka Milena

Boniecka-Konieczna Nina

Eaton Aneta

Haas Edyta

Zielińska-Gabalewicz Jadwiga

Mackiewicz Aleksandra

Sierańska Justyna

Kosiarz Beata

Kowalska_Anna

Mieszała Karolina

Ostańkowicz Irena

Owczarek Kamila

Pawełczyk Anna

Domaradzka Anna

Rudyk Beata

Węgrzyn-Matulewicz Aleksandra

Zelman Iwona

Zakrzewska Urszula

Anna.Biel@wroclawskaedukacja.pl

Milena.Drzewiecka@wroclawskaedukacja.pl

Nina.Boniecka-Konieczna@wroclawskaedukacja.pl

Aneta.Eaton@wroclawskaedukacja.pl

Edyta.Haas@wroclawskaedukacja.pl

Jadwiga.Zielinska-Gabalewicz@wroclawskaedukacja.pl

Aleksandra.Mackiewicz@wroclawskaedukacja.pl

Justyna.Sieranska@wroclawskaedukacja.pl

Beata.Kosiarz@wroclawskaedukacja.pl

Anna.Kowalska01@wroclawskaedukacja.pl

Karolina.Mieszala@wroclawskaedukacja.pl

Irena.Ostankowicz@wroclawskaedukacja.pl

Kamila.Owczarek@wroclawskaedukacja.pl

Anna.Pawelczyk@wroclawskaedukacja.pl

Anna.Domaradzka@wroclawskaedukacja.pl

Beata.Rudyk@wroclawskaedukacja.pl

Aleksandra.Wegrzyn-Matulewicz@wroclawskaedukacja.pl

Iwona.Zelman@wroclawskaedukacja.pl

Urszula.Zakrzewska@wroclawskaedukacja.pl

Konsultacje Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 we Wrocławiu:

poniedziałek: 9:00 do 11:00

czwartek: 13:00 do 16:30

Skargi i wnioski mogą być wnoszone pisemnie, w formie tradycyjnej, za pomocą faksu, poczty elektronicznej, a także ustnie.

Skargi i wnioski przyjmowane są:

czwartek w godzinach 13:00 – 16:00