Rejestracja na badania

REJESTRACJA - w tabeli podano kto i kiedy rejestruje:

Imię i nazwisko osoby badającej

Przedział wiekowy do rejestracji

Dni rejestracji

Tel. 717986829 a następnie

Miejsce badania

Anna Biel - psycholog

VII-VIII klasa + LO

pon. 16:30-17:30

w. 147

ul. Górnickiego 20 SP-84

Karolina Mieszała - pedagog

VII-VIII klasa + LO

  • wt. 12:30-13:00

  • śr. 10:30-11:00

w. 148

ul. Górnickiego 20 SP-84

Aleksandra Matulewicz - psycholog

VII-VIII klasa + LO

śr. 08:30-09:30

w. 147

ul. Górnickiego 20 SP-84

Justyna Sierańska - pedagog

IV-VI klasa + porady zawodowe

pon. 11:00-12:00

w. 144

ul. J.Narodowej 117, pok. 2

Jadwiga Zielińska - Gabalewicz- psycholog

IV-VI klasa + porady zawodowe

pon. 12:00-13:00

w. 144

ul. J.Narodowej 117, pok. 2

Nina Boniecka - Konieczna - psycholog

0-III klasa

  • pon. 12:00-13:00

  • czw. 12:00-13:00

w. 145

ul. J.Narodowej 117, pok. 7

Irena Ostańkowicz - pedagog

0-III klasa

  • pon. 12:00-13:00

  • czw. 12:00-13:00

w. 145

ul. J.Narodowej 117, pok. 7

Beata Kosiarz - pedagog

diagnoza integracji sensorycznej, 0-3-rż-WWR

śr. 12:00-13:00

w. 140

ul. J.Narodowej 117, pok. 1

Beata Rudyk - psycholog

0-III klasa, porady bez badań, 0-3-rż-WWR

  • pon. 14:00-14:30

  • wt. 08:00-08:30

w. 146

ul. Spółdzielcza 2a - LO XI

Iwona Zelman - psycholog, psychoterapeuta

praca terapeutyczna z dziećmi i jego rodzicami

pon. 13:30-14:30

w. 151

ul. J.Narodowej 117, pok. 1

Edyta Haas - psycholog

0-IV klasa, od 0-3 lat

pt. 10:00-12:00

w. 143

ul. J.Narodowej 117, pok. 12

Aleksandra Mackiewicz - pedagog

0-IV klasa, od 0-3 lat

pt. 10:00-12:00

w. 143

ul. J.Narodowej 117, pok. 12

Anna Pawełczyk - psycholog

4-6 lat, I-III klasa

  • wt. 17:00-18:00

  • śr. 11:00-12:00

  • czw. 17:00-18:00

w. 139

ul. Spółdzielcza 2a - LO XI

Anna Domaradzka - pedagog

4-6 lat, I-III klasa

pon. 07:30-08:00

w. 146

ul. Spółdzielcza 2a - LO XI

Urszula Zakrzewska - pedagog

terapia pedagogiczna

  • pon. 14:00-15:00

  • czw. 11:00-12:00

w. 141

ul. J.Narodowej 117, pok. 8

Milena Drzewiecka - logopeda

logopeda

czw. 12:00-13:00

w. 149

ul. J.Narodowej 117, pok. 8

Aneta Eaton - psycholog

V-VIII +LO, badania. Terapia rodziców.

pt. 11:00-12:00

w. 142

ul. J.Narodowej 117, pok. 1

Kamila Owczarek - psycholog, psychoterapeuta

praca terapeutyczna z dziećmi i jego rodzicami

wt. 11:00-12:00

w. 142

ul. J.Narodowej 117, pok. 1